Kolędy misyjnej 2016

Hasło kolędy misyjnej 2016.

Hasło tegorocznej kolędy misyjnej to „Posłani w imię Jezusa Chrystusa”. W każdym odwiedzonym miejscu kolędnicy zostawią pamiątkę.

Pamiątka – jest to symboliczny znak wdzięczności od dzieci, którym z pomocą przyjdą tegoroczni Kolędnicy.

Po Mszy św. o godz. 11.00 – rozesłanie Kolędników Misyjnych, którzy odwiedzą domy i rodziny naszej Parafii z krótką kolędą, zbierając ofiary, aby pospieszyć z pomocą dzieciom.

Niech trud kolędowania podjęty przez małych misjonarzy (dzieci i młodzieży naszej Parafii) obudzi w naszych sercach zapał misyjny i uzdolni nas do niesienia pomocy materialnej dzieciom z Republiki Konga, Demokratycznej Republiki Konga, Republiki Środkowoafrykańskiej, Kamerunu, Burkina Faso, Kazachstanu, Jamajki, Boliwii, oraz Madagaskaru, którym pomagają tegoroczni kolędnicy.

Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, uczestnikom i ofiarodawcom! Za przyjęcie i ofiarę, która jest znakiem otwartego serca – składamy gorące Bóg zapłać każdej rodzinie!!!.

Kolędnicy Misyjni udadzą się w następujące rejony naszej Parafii: SIEKIERCZYNA w dniu: 26. 12. 2016r.

1. Rejon: Przyszowa i Osiedle Wojtasów: Grupowy: Król Jakub.

2. Rejon: Morgi – Siekierczyna: Grupowy: Hybel Justyna.

3. Rejon: Rynek I: Grupowy: Szewczyk Magdalena.

4. Rejon: Lisia Góra i Rynek II: Grupowy: Hebda Klaudia.

5. Rejon: Kunówka i Podbrzezina: Grupowy: Król Jakub II.

6. Rejon: Morgi – Stara Wieś, Golców, Brzeg: Grupowy: Hybel Anna.

7. Rejon: Roztoka – Strona Lewa i Prawa: Grupowy: Postrożny Patrycja.

8. Rejon: Potoki: : Grupowy: Saczka Karolina.