Orkiestra

Dziś II Niedzielę Zwykłą 15. 01. 2017r. o godz.: 10.30. rozpoczął się koncert Orkiestry: "Echo Gminy Łukowica", która będzie podczas Mszy św. i po wspólnie z nami kolędować w naszej Parafii.

Koncert Orkiestry Echo Gminy Łukowica Koncert Orkiestry Echo Gminy Łukowica Koncert Orkiestry Echo Gminy Łukowica

Orkiestra "Echo Gminy Łukowica" działa od 2006 r. przy Gminnym Ośrodku Kultury w Łukowicy. Orkiestra składa się o młodych i zdolnych muzyków, dzięki prowadzonej szkółce muzykowania na instrumentach dętych w Łukowicy, Przyszowej i w Stroniu.

Kapelmistrzem i dyrygent jest Pan Stanisław Plata. Orkiestra Dęta "Echo Gminy Łukowica" koncertuje na uroczystościach świeckich i kościelnych na terenie Gminy i Województwa. Występuje na „Festiwalach”, bierze udział w „Przeglądach” zdobywając pierwsze miejsca i wyróżnienia. Może poszczycić się wieloma osiągnięciami.

Wielokrotnie swoją obecnością uświetnia różnego rodzaju uroczystości, a dzisiaj jest z nami. Bardzo serdecznie i gorąco ich witamy i zarazem dziękujemy, że zechcieli być z nami, wspólnie modlić się i kolędować.