Świątynia
  Parafia Matki Bożej Łaskawej w Siekierczynie
Świątynia
lewo
foto
prawo
20-Lecia Święceń Kapłańskich ks. Kazimierza Matusika

„Dobry pasterz, ukształtowany według serca Boga,

jest największym skarbem, jaki Bóg może przydzielić Parafii.”

św. Jan Maria Vianney.

W czwartek – 18.05.2017r. – w naszej Parafii przeżywaliśmy – 20 – Lecie Kapłaństwa – rocznika kapłanów wyświęconych – 17.05.1997r. w Tarnowie przez Ks. Bp Józefa Życińskiego. Czcigodni Kapłani!

Z okazji Jubileuszu  20 – Lecia Kapłaństwa życzymy Wam wielkiej radości z każdego dnia kapłańskiej służby, Bożego Błogosławieństwa i obfitości darów Ducha Świętego. 

Niech dobry Bóg darzy Was zdrowiem i pokojem, a Matka Boża ma w Swej opiece i wyprasza potrzebne łaski, abyście dalej z odwagą i mocą kroczyli po trudnych ścieżkach kapłańskiego życia.

Życzymy, abyście trwali w tym powołaniu, którym Pan Bóg Wam powierzył, abyście głosili Słowo Boże, sprawowali Sakramenty Święte, a Swoi działaniami i świadectwem życia pomnażali w nas, do których Pan Was posła, pragnienie zażyłości z Jezusem Chrystusem.

Otaczamy Was naszą modlitwą. Dziękując dziś Panu Bogu za Waszą obecność  i działalność wśród Parafian, za katechizację dzieci, młodzieży i wszystkich, za wszystko dobro, które się stało naszym udziałem, za czas, siły i talenty, którymi służycie ludziom wraz z pięknymi życzeniami na następne lata Szczęść Boże!!!

 

Odsłon:1897 
Parafia Matki Bożej Łaskawej w Siekierczynie
Siekierczyna 68
34-600 Limanowa
znajdz
Sprawdź na mapie

stat4u