Chór Męski Bazyliki Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej

Dzisiejsza Uroczystość – JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA, to ostatni mocny akord roku liturgicznego przed adwentowym wyciszeniem. „Chrystus wczoraj, dziś i na wieki” – On jest początkiem i końcem wszystkiego.

Dzisiejsza Uroczystość obchodzona jest w naszej Diecezji Tarnowskiej – jako Dzień Liturgicznej Służby Ołtarza i Akcji Katolickiej.

Dzisiaj – 26.11.2017r. w naszej Parafii: Matki Bożej Łaskawej w Siekierczynie – na Mszy Św. o godz.: 11.00. w naszej wspólnej modlitwie uczestniczył: „Chór Męski Bazyliki Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej” - pod Dyrekcją: Pani: Teresy Staśko, przy akompaniamencie Państwa: Edyty i Bogusława Mitkowskich.

Pan Bogusław jest naszym Organistą w naszej Świątyni od wielu lat, a Pani Edyta jest jego żoną, która nieustannie wspiera męża w Jego pięknej pracy i dziełach współpracy dla naszej Parafii.

Bardzo dziękujemy Chórowi za uświetnienie naszej lokalnej Uroczystości.