Świątynia
  Parafia Matki Bożej Łaskawej w Siekierczynie
Świątynia
lewo
foto
prawo
40 - lecie pobytu w Parafii Ks. Prałata.

„Trzeba być blisko Boga, aby przybliżać do Niego innych. Trzeba być Świętym, aby innych uświęcać.” – powiedział św. Grzegorz.

CZCIGODNY KSIĘŻE PRAŁACIE

DROGI JUBILACIE!!!

40 - lecie pobytu w Parafii Ks. Prałata. 40 - lecie pobytu w Parafii Ks. Prałata. 40 - lecie pobytu w Parafii Ks. Prałata.

Eucharystia znaczy dziękczynienie i jest dziękczynieniem. Kapłan to sługa dziękczynienia, ofiarował swe życie Panu Bogu, by nieść Chrystusa innym.

Nasze dzisiejsze dziękczynienie ofiarujemy w Twojej intencji, który przeżywasz swój Jubileusz 40 – lat pobytu między nami w naszej Parafii.

Gratulujemy Ci wszyscy pięknej, pokornej i ofiarnej służby w winnicy Pana, będącej owocem Twojej miłości do Pana Boga i każdego człowieka. A słowa Życzeń i Gratulacji wyrażą przedstawiciele naszej wspólnoty Parafialnej.

DOSTOJNY KSIĘŻE PRAŁACIE I CZCIGODNY JUBILACIE!!!
 

W dniu dzisiejszym, kiedy uroczyście obchodzimy Twój Jubileusz 40 – lat pobytu w naszej Parafii, niech nam będzie wolno w imieniu całej naszej Parafii wyrazić słowa Gratulacji, życzeń i podziękowania – po prostu za to, że jesteś tu wśród nas – za to, że z wyżyn Twojego dostojeństwa, mądrości i głębokiej wiary – patrzysz na nas wnikliwym i bystrym okiem duchowego sternika i kształtujesz nasze dusze i serca.

Gratulujemy Ci pokornej i ofiarnej służby w winnicy Pana, będącej owocem Twojej miłości do Boga i każdego człowieka. Ci wspaniałej, jakże obficie naznaczonej Bożymi charyzmatami, oraz gorliwością kapłańskiej troski o uświęcenie siebie i powierzonego Twojej pasterskiej pieczy naszej Wspólnoty Parafialnej.

Wyrażamy Ci naszą wdzięczność za wielki trud starania się o budowę i upiększanie naszej Świątyni Parafialnej oraz Domu Kapłańskiego – Plebani. Składamy wyrazy uznania i wdzięczności za wszystko to, co przez Twoją posługę staje się naszym udziałem. Dostrzegamy i doceniamy Twój wielki trud i poświęcenie podejmowane dla naszego dobra i mamy nadzieję, że Twoja praca będzie przynosiła Chwałę Bogu i piękne owoce w naszym życiu.

Życzymy, aby Twój Patron Św. Stanisław wypraszał Ci u Boga zdrowie, siłę i obfitość łask Bożych do dalszej posługi duszpasterskiej na Niwie Kościoła Chrystusowego wśród nas.

40 - lecie pobytu w Parafii Ks. Prałata. 40 - lecie pobytu w Parafii Ks. Prałata. 40 - lecie pobytu w Parafii Ks. Prałata. 40 - lecie pobytu w Parafii Ks. Prałata. 40 - lecie pobytu w Parafii Ks. Prałata. 40 - lecie pobytu w Parafii Ks. Prałata.

Przyjmij od nas ten bukiet kwiatów, a z naszych serc, gorące Bóg Zapłać i modlitewną pamięć. My tę wdzięczność będziemy w naszych sercach pielęgnować.

Życzymy Ci, Czcigodny Księże Prałacie, abyś mógł długo cieszyć się dobrym zdrowiem i widzieć jak owoce Twojej pracy są szanowane i pomnażane.

Niech najlepsza z Matek Matka Boża Nieustającej Pomocy, której tak wiernie służysz opromienia dalsze Twoje życie światłem miłości i nadziei. Niech będzie ożywczą wodą w troskach, balsamem w utrudzeniu i promieniem słonecznym w chwilach wytchnienia i radości kapłańskiej służby. Niech Pan nasz Jezus Chrystus strzeże Cię i błogosławi na długie lata spokojnego życia w radości w naszej wspólnocie parafialnej.

40 - lecie pobytu w Parafii Ks. Prałata. 40 - lecie pobytu w Parafii Ks. Prałata. 40 - lecie pobytu w Parafii Ks. Prałata. 40 - lecie pobytu w Parafii Ks. Prałata. 40 - lecie pobytu w Parafii Ks. Prałata. 40 - lecie pobytu w Parafii Ks. Prałata. 40 - lecie pobytu w Parafii Ks. Prałata. 40 - lecie pobytu w Parafii Ks. Prałata. 40 - lecie pobytu w Parafii Ks. Prałata.

Nas wszystkich – rodziców, nasze rodziny, Nauczycieli i Wychowawców, młodzież i dzieci, naszych chorych i cierpiących wszystkich tu zebranych całą Wspólnotę Parafialną zechciej prowadzić dalej ku uświęceniu i wiecznemu zbawieniu. My zapewniamy o naszej wdzięczności, życzliwości i modlitwie.
 

SZCZĘŚĆ BOŻE.!!!       

Ks. Proboszcz i całą Parafią

 

 

 

Odsłon:1651 
Parafia Matki Bożej Łaskawej w Siekierczynie
Siekierczyna 68
34-600 Limanowa
znajdz
Sprawdź na mapie

stat4u