Świątynia
  Parafia Matki Bożej Łaskawej w Siekierczynie
Świątynia
lewo
foto
prawo
Grupy kolędnicze

W naszej Parafii dnia 27.01.2019r. o godz.: 11.00. odbył się występ: naszych dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Siekierczynie: Grupa kolędnicza "Z Szopką" i Grupa „Małych Kolędników” – dzieci z Klasy II. Dzieci i Młodzież występowały w XXIII przeglądzie Grup Kolędniczych w Gminie Limanowa. Wygrali również Konkurs Powiatowy.

Najwyższą nagrodę - tytuł "Grad Prix" udało się wywalczyć kolędnikom ze Szkoły Podstawowej nr 2 z Siekierczyny podczas 22. Ogólnopolskich Spotkań Dzieci i Młodzieży "Pastuszkowe Kolędowanie". Występ dziecięcej grupy kolędników z Siekierczyny nr 2 miał miejsce w Gminnym Ośrodku Kultury w Podegrodziu w niedzielę 27 stycznia.

Przypomnijmy droga do sukcesu kolędników z Siekierczyny nr 2 rozpoczęła się dnia 13 stycznia na Gminnym Konkursie Grup Kolędniczych w Starej Wsi, gdzie zdobyli oni I miejsce i zakwalifikowani zostali dalej na występ w Mszanie Górnej podczas XX. Powiatowego Przeglądu Kolędniczego. Tam kolęda z Siekierczyny również spotkała sie z uznaniem Jury i zaprezentowany program "Z Szopką" ponownie nagrodzony został I miejscem, dając przepustkę do występu podczas ogólnopolskiego etapu kolędowania w Podegrodziu.

Występ w GOK w Podegrodziu, który odbył się w dniu 27 stycznia potwierdził znakomite przygotowanie i wysoki poziom występów dzieci z Siekierczyny nr 2. Wśród licznego ogólnopolskiego grona kolędników ( 37 grup kolędniczych). których występy oceniała Komisja. Grupa kolędników z Siekierczyny nr 2 w kat. grup dziecięcych zdobyła najwyższą nagrodę i rzeźbę PASTUSZKA.

A kolędnicy ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Siekierczynie, którym udało się najwyższe miejsce na ogólnopolskim kolędowaniu w Podegrodziu to: Maciej Biernat, Gracjan Daniel, Fabian Daniel, Ernest Król, Kamil Pałka i Michał Pałka. Za sukces oprócz samych kolędników odpowiadają także opiekunowie.
Dziecięcej grupie "Z Szopką" z Siekierczyny nr 2 dziękujemy za piękne występy i gratulujemy, życząc równie udanego kolędowania w przyszłym roku.

Dzieciom i Młodzieży bardzo dziękujemy, gratulujemy i cieszymy się, że są chlubą naszej Szkoły i Parafii. Bardzo gorąco dziękujemy Pani Dyrektor, Wychowawcom, Nauczycielom, wszystkim Dzieciom i Opiekunom. Gratulujemy pięknego występu i cieszymy się z pięknej prezentacji i promocji naszej miejscowości i wspieranie dzieci w rozwijaniu talentów. Dzieci wspólnie z nami podczas Mszy św. kolędowały.Odsłon:922 
Parafia Matki Bożej Łaskawej w Siekierczynie
Siekierczyna 68
34-600 Limanowa
znajdz
Sprawdź na mapie

stat4u