Parafialne kolędowanie

Dziś w IV Niedzielę Zwykłą – 29.01.2017r. będzie występ naszej Scholi z naszej Parafii i kolędowanie naszych dzieci: „PASTERZE Z SZOPKĄ” ze Szkoły Podstawowej Nr. 2 w Siekierczynie, które występowały w „Przeglądzie Kolędniczym” w naszej Gminie i zajęli I miejsce. Zaś w konkursie Powiatowym, który odbył się w Kasince Małej zajęli II miejsc.

Parafialne kolędowanie. Parafialne kolędowanie. Parafialne kolędowanie. Parafialne kolędowanie. Parafialne kolędowanie. Parafialne kolędowanie. Parafialne kolędowanie. Parafialne kolędowanie. Parafialne kolędowanie. Parafialne kolędowanie. Parafialne kolędowanie. Parafialne kolędowanie.

Wszystkim Dzieciom, Rodzicom, Nauczycielom, Wychowawcom i Opiekunom: Gratulujemy pięknego występu i cieszymy się z pięknej prezentacji i promocji naszej miejscowości.

Dzieci będą z nami podczas Mszy św. i razem z nami będą wspólnie kolędować.

Serdecznie wszystkim dzieujemy!