Koledowanie grupy wokalno – instrumentalnej GÓRNE ŁOSOSINIOKI.

W dniu: 26.12.2018 podczas Mszy Świętych dopołudniowych w Kościele Parafialnym w Siekierczynie zagra i zaśpiewa grupa wokalno – instrumentalna GÓRNE ŁOSOSINIOKI.

Kapelę wyróżnia wyjątkowy śpiew oraz wyborny akompaniament. Zespół gościł między innymi w Sosnowcu, Wrocławiu, Skawinie, Tychach, Krakowie oraz Tarnowie – Mościcach, gdzie występ zespołu nagrodzono owacjami na stojąco.

W 2015 r. zespół pod kierownictwem Pana Ryszarda Wróbla zwyciężył w XIX Regionalnych Spotkaniach Zespołów Artystycznych OSP. W 2017r. zdobył I miejsce w XV Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Strażackiej
w Ciechocinku.

Po Mszy świętej wierni mają możliwość nabyć płytę zespołu i cieszyć się jej słuchaniem w domu. Nabyć można zarówno płytę z kolędami i pastorałkami jak również płytę z pieśniami Maryjnymi. Cena za 1 płytę 20 zł.